Skip to main content

Mindfulness
in de traditie van Thich Nhat Hanh

Wake Up Leiden

Leiden

Adres bijeenkomst

Rapenburg 100, Leiden

Contactgegevens

E.: wakeupleiden@gmail.com

Over ons

Wake Up Leiden is in augustus 2017 opgericht. 

Tijdens de avonden drinken we samen thee, is er ruimte voor stilte, een begeleide meditatie of wandelmeditatie, bewegingsoefeningen, onze ervaringen delen en soms zingen. Af en toe doen we ook andere dingen samen, zoals het bekijken van een dharmatalk (lezing over mindfulness), samen eten of samen naar een interessante documentaire/film gaan.

We vinden het leuk als iedereen iets bijdraagt en staan open voor nieuwe ideeën! De avonden worden gezamenlijk gedragen en er is altijd de mogelijkheid om iets bij te dragen voor wie dat leuk vindt.

Our Sangha includes people of different nationalities, and we happily facilitate the evenings in English based on who is present.

Praktische informatie

We houden iedereen op de hoogte van de bijeenkomsten via onze mailinglist. Je kunt je hiervoor aanmelden door een mailtje te sturen naar: wakeupleiden@gmail.com

Wanneer: elke 2e en 4e donderdagavond van de maand
Meld je aan voor de mailinglist zodat we je op de hoogte kunnen houden.

Hoe laat: van 19:30 tot 21:00
Locatie: Rapenburg 100, bovenste verdieping

Meenemen: meditatiekussentjes zijn aanwezig. Mocht je het fijn vinden kun je zelf een dekentje meenemen.

Kosten: gratis

We hopen je binnenkort een keertje te verwelkomen!

Hoe kun je meedoen?

Je bent altijd welkom om mee te doen. Iedereen tussen 18 en 40 jaar is welkom, maar ook als je wat ouder bent kun je natuurlijk heel goed bij de groep passen. Voel je vrij om een avond mee te doen!